Ataköy Lastikçi 7/24 – 0551 170 24 81

Ataköy Lastikçi 7/24 Ataköy Oto Lastikçisi

Ataköy bölgesinde oto lastik tamirini mobil servisimiz ve deneyimli kadromuz ile yerinde tamir ediyor yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Ataköy Sinan erdem spor salonu ataköy 3.kısım ataköy 5. kısım ve çevre caddelerde yerinde tamir yapıyoruz. Ataköy’de lastiğiniz patladıysa yukarıdaki yol yardım numaramızı arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz:

  • Yerinde lastik tamiri
  • Yerinde lastik değişimi
  • Akü şarj ve montaj işlemleri
  • Yedek lastik onarımı ve değişimi

Ataköy Lastikçi

 Ataköy Lastikçi

Ataköy’da lastikleri bozulan herkesin yararlanabileceği bir hizmetimiz bulunmaktadır. Ataköy’da herhangi bir nedenden bozulan lastiklere anında müdahale edilmektedir. Hizmetlerimizde birçok araca müdahale seçeneği bulunmaktadır. Binek otomobil, cip, pikap, gibi kişisel araçlar ve otobüs, minibüs gibi araçların teker değişim işlemlerini büyük bir özveri ile yürütmekteyiz.

 Ataköy Oto Lastikçi

Oto lastikçi arayan kişilerin en büyük isteği kaliteli iş yapan ve anında yetişen oto lastikçilerle çalışmaktır. Yılların tecrübesi olarak Ataköy’da kaliteden ödün vermiyor, çağrıda bulunulan yere anında müdahale ediyoruz. Ataköy’daki bir araç her ne nedenle olsun bozulmuş olabilir. Bozulan aracın en kısa zamanda tamiri için bizi arayabilirsiniz.

 Ataköy Lastik Tamiri

Lastik tamirine en kısa zamanda ulaşmaya gayret ederken aynı zamanda işimizi en kısa sürede bitiriyoruz. Böylece zaman kaybı yaşamıyor, yenilenen lastiği güven içinde kullanabiliyorsunuz. Ataköy ve çevresinde bozulan tüm lastikler artık bizim güvencemiz altındadır. Karşılıklı olarak güvene dayalı olarak yürüttüğümüz işlerin memnun kalacağına da eminiz.

İster uzakta, ister şehirde olsun, bir telefonunuzla hizmetinizdeyiz. Sizlerin önemli bir yere ulaşma ihtimalini de göz önünde bulundurarak işimizi en kısa sürede bitirmeye çalışıyoruz. Ataköy’da bozulan lastikler bir telefon ile anında tamir edilerek yepyeni bir görünüme kavuşturulmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonHemen Ara