Avcılar Oto Lastikçi 7/24

Avcılar  7/24 Lastikçi – 0551 170 24 81

Avcılar’da 24 saat verdiğimiz oto lastik hizmeti çok talep ve ilgi görmektedir. Hizmet ağımız her geçen gün daha fazla geliştiğinden yardımlarımızı daha fazla kişiye ulaştırmaktayız. 24 saat hizmet veren Avcılar lastikçi hiç kimsenin yolda kalmaması için çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. Özellikle verdiğimiz gece hizmeti, lastiği patladığı için yolda kalan sürücülerin ilgisini çekmektedir. Avcılar’da bulunan mobil servisimiz, arabanın bulunduğu yere en kısa sürede gelerek sorununun giderilmesine yardımcı olmaktadır.

 Avcılar Yol Yardımla Yolda Kalmaya Son!

7/24 kesintisiz olarak sunulan Avcılar yol yardım müşteri dostudur. Aşırı yıpranma ve aşınma nedeni ile patlayan lastikler, kısa sürede değiştirilmektedir. Lastiklerin patlaması gibi bir durum ile karşılaşıldığında, en yakın saha ekibi o bölgeye yönlendirilmektedir. Araç markasının hiçbir önemi yoktur, her marka aracın lastik değiştirme işlemi başarılı bir şekilde yapılmaktadır.
Lastik probleminin çabuk ve ekonomik bir şekilde çözülmesini isteyenler, Avcılar oto lastikçi ile çözüme kavuşmaktadır. Herhangi bir üyelik veya abonelik ücreti talep edilmemekte, sadece değiştirilen lastiğin ücreti alınmaktadır. En güvenilir ve yenilikçi hizmete kavuşanlar, lastiklerinin değişimi tamamlandıktan sonra yollarına güvenle devam edebilmektedir.

 Avcılar Yol Yardım Ücretleri

Saat ve mekân fark etmeksizin verilen Avcılar 7/24 açık lastikçi hizmeti, insanların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Lastiği patladığı için yolda kalan her müşteri bizim hedef kitlemizdir ve hedef kitlenin aldıkları hizmetten memnun kalması bizim için çok önemlidir. Lastiği patlayan kişi nerede ve saat kaç olursa olsun, mağduriyetinin giderilmesi için gerekli yönlendirme yapılmaktadır.
Lastiklerin tamir edilmesi veya değiştirilmesi için bütün ekipmanlara sahip olan mobil ekibimiz, kısa sürede lastik problemini çözüme kavuşturmaktadır. Küçük araç veya kamyon gibi büyük araçlardan alınan lastik değişim ücreti farklıdır. Arabanın ve lastiğin durumuna göre ücret değişikliği yaşanabilmektedir. Avcılar bölgesinde yakın lastikçi arayanlar, ekibimize rahatlıkla ulaşabilmektedir. 0 müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken ekibimiz, lastiği patlayan kişilere bir telefon uzaklığındadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonHemen Ara