Başakşehir Lastikçi

Başakşehir Lastikçi

Araç lastikleri kullanmakta olduğumuz araçlarımızın en temel görevini ifa eden çalışma parçalarıdır. Araçların lastikleri boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Ve hatta araçlara göre bile lastik değişiklikleri mevcuttur.

Başakşehir Açık Lastikçi

Kullanmakta olduğumuz aracın lastiğinde herhangi bir problem meydana geldiğinde şüphesiz öncelik panik yapmadan sakin olmamız gerekmektedir. Araç Başakşehir taraflarında herhangi bir lastik arızası gösterdiğinde olay yerinde aracımızı park haline getirerek inip kontrol etmeliyiz. Kontrol sonrası lastiğin patlaması, yırtılması ya da herhangi bir sebepten arızası mevcut ise  Başakşehir lastikçi birimini arayarak destek istemeliyiz. Başakşehir oto lastikçi biriminden gelen görevli arkadaş lastik sorunun tespitini yapıp gerekli müdahaleleri sağlayıp araç teslimini tarafınıza yapacaktır. Başakşehir oto lastikçi iletişim numarası 0551 170 2481 ‘dir.

 Oto Lastikçide Ne Gibi İşlemler Yapılır?

Başakşehir oto lastikçileri ve diğer lastikçiler araç sahibi olan her bireyin yeri geldiğinde uğrak noktasıdır. Aracınızın lastiğinde meydana gelen olası problemlerin çözüm noktası oto lastikçilerdir. Başakşehir oto lastikçileri lastik de meydana gelmiş yırtık, patlak gibi sorunları hızlıca tespit ederek çözüm üretir. Uzun yola çıkmadan öncede mutlaka lastiklerinizi göstermede fayda vardır.

Oto Lastikçiler Her Zaman Açık Mıdır?

Oto lastikçiler gündüzleri aktif olarak hizmet vermektedir. Ancak bayram tatillerinde, hafta sonları ve gece süreçlerinde aktif hizmet gündüz deki gibi kolay olmamaktadır. Başakşehir oto lastikçi diğer şirketlere nazaran 7/24 hizmet kuralları ile müşterilerine eşsiz hizmet sunmaktadır. Gece  Başakşehir ya da yakın bölgelerinde meydana gelen lastik arızanızda Başakşehir açık lastikçi biriminden gelen yetkili gece sorununuzu çözmektedir. Diğer şirketler ise bu gibi durumlarda kayıtlarını alıp hafta başı sorununuza  çözüm üretmektedir.

 Lastik Tamircilerinden Beklentiler Nelerdir?

İnsanların araçların lastiğinde ki problemi lastik tamircisine götürdükleri zaman ilk beklentileri hızlı, kaliteli ve uygun fiyata hizmet almalarıdır. Şayet araç yolda kalmış ise araç sahibinin beklentisi tamircinin bulunduğu bölgeye gelerek kişinin aynı kurallarda sorununu çözmesidir.

Lastik Tamiri Doğru Yapılmaz İse Ne Gibi Sorunlar Meydana Gelir?

Lastikler kullanmış olduğunuz aracın en değerli ve temel yapısıdır. Araç seyir halinde bile iken lastik patlaması gibi bir durumla karşılaştığınızda araç savrulma göstererek olası kazaların ya da araç devrilmelerini sebebiyet verdiğini unutmamalıyız. Bu sebep ile düzenli olarak araç lastiklerinizi kontrol etmede ve ettirme de ehemmiyet göstermeliyiz. Kendinizi ve ailenizi riske atmamış olursunuz. Mutlaka lastiklerinizi gösterdiğiniz tamirci ustasının da işinin ehli olduğuna emin olmalısınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonHemen Ara