Florya Oto Lastikçi 7/24 – 0551 170 24 81

Florya Oto Lastikçi

Lastiklerin bir nedenden dolayı zarar görmesi durumunda araç sahiplerin yapabileceği tek şey bir oto lastikçi aramak oluyor. Çünkü çoğu zaman insanların yanında yedek lastik olmayabiliyor. Bir de ıssız bir yerde kalındıysa oto lastikçi arayıp lastik tamirini yaptırmak çok iyi bir tercihtir.

7/24 OTO LASTİKÇİ 0551 170 24 81

 Florya Oto Lastikçi

Yıllardır yaptığımız oto lastik tamir işlerimizi her gün geliştirerek, sizlerin de önerilerini dikkate alarak yapmaya devam ediyoruz. Yolda kalmak her zaman sinir bozucu olmuştur ve çevrede lastikçinin de olmaması sebebiyle her zaman farklı arayışlara sürüklemiştir. Fakat Florya Oto Lastikçi sayesinde bu arayışlarınız son bulacak. Gece gündüz demeden çalışan uzman ekibimiz sizlerin lastiklerini tamir ediyor ve yolda kalmanızı önlüyor.

 Florya Lastik Tamiri

Florya ve çevresinde lastikleriniz zarar gördüyse bizi arayarak en kısa süre zarfında tekrar eski konforunuza kavuşabilirsiniz. Lastiklerinizi tamir etmeye gayret ederken ihtiyaç duyulması halinde değiştirebiliyoruz. Lastik inmesi ya da patlaması durumunda lastiğinizi usta bir lastikçiye emanet etmeniz en doğrusu olacaktır. Florya ve çevresinde hizmet veren ekibimiz ile lastiğinizde yaşadığınız hangi olursa olsun en kısa sürede tamir etme özenini gösteriyoruz.

 Florya Açık Lastikçi

Yolda kalan araç sahiplerin en korktuğu şeylerden biri de çevrede lastikçi bulamamaktır. Lastikçi bulunsa dahi bazı lastikçilerin iş yerlerini erken kapatıyor ya da hafta sonu gibi zamanlarda hiç açmıyor. Açık lastikçinin de bulunmasının önem taşıdığı hafta sonlarında, Florya Oto Lastikçi olarak cumartesi pazar günlerinde de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. 7/24 açık oto lastikçimiz ile ne zaman yolda kalırsanız kalın en hızlı şekilde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizin her zaman yolda kalabileceğinizi biliyor ve buna göre her gün hazırlıklarımızı yapmayı sürdürüyoruz.,

 Florya Lastikçi

Florya Oto Lastik ekimiz bir telefon ile her zaman hizmetinize girmeyi beklemektedir. Florya Oto Lastikçi olarak birçok aracın lastik bakımını yapmayı sürdürmekteyiz. Kendi şahsi aracınızdan tutun şirket aracına kadar birçok araca hizmet etmekteyiz. Otobüs, kamyon, traktör, pikap gibi araçların lastik tamirlerini yılların tecrübesi olan usta lastikçilerimiz emin ellerde yapıyor ve müşterilerimize güven aşılıyor. Florya’a yolunuz düşerse ve lastiklerinizden yolda kalırsanız, bizi aramaktan çekinmeyin.

Leave a Reply

Call Now ButtonHemen Ara