Halkalı Oto Lastikçi 7/24

Halkalı 7/24 Lastikçi – 0551 170 24 81

Halkalı’da 24 saat verdiğimiz oto lastik hizmeti çok talep ve takdir görmektedir. Hizmet ağımız her geçen gün daha fazla geliştiğinden daha fazla kişiye yardımcı olmaktayız. 24 saat hizmet veren Halkalı lastikçi hiç kimsenin yolda kalmamasını sağlamak için çalışmaktadır. Özellikle gece hizmeti, yolda lastiği patlayan ve arızalanan sürücülerin ilgisini çekmektedir. Halkalı’da bulunan mobil servisimiz, arızalanan arabanın bulunduğu yere hemen gelip sürücülerin sorunlarını anında çözüme kavuşturmaktadır.

Halkalı Yol Yardımla Yolda Kalmaya Son!

7/24 kesintisiz olarak sunulan Halkalı yol yardım müşteri dostudur. Aşırı yıpranma ve aşınma nedeni ile patlayan lastikler, kısa sürede değiştirilmektedir. Lastiklerin patlaması gibi bir durum ile karşılaşıldığında, en yakın ekip o bölgeye yönlendirilmektedir. Farklı araç markaları dahil olmak üzere her marka lastik değiştirme işlemi başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Lastik probleminin çabuk ve ekonomik bir şekilde çözülmesini isteyenler, Halkalı oto lastikçi ile çözüme kavuşmaktadır. Herhangi bir üyelik veya abonelik ücreti talep edilmemekte, sadece değiştirilen lastiğin ücreti alınmaktadır. En güvenilir ve yenilikçi hizmete kavuşanlar, lastiklerinin değişimi tamamlandıktan sonra yola güvenle devam edebilmektedir.

Halkalı Yol Yardım ücretleri

Saat ve mekân fark etmeksizin verilen Halkalı 7/24 açık lastikçi hizmeti, insanların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Lastiği patladığı için yolda kalan her müşteri hedef kitlemizdir ve hedef kitlenin aldıkları hizmetten memnun kalması bizim için oldukça önemlidir. Lastiği patlayan kişi nerede ve saat kaç olursa olsun, mağduriyetinin giderilmesi için gerekli yönlendirme yapılarak, sorununun çözülmesi sağlanmaktadır.

Lastiklerin tamir edilmesi veya değiştirilmesi için bütün ekipmanlara sahip olan ekibimiz, kısa sürede lastik problemini çözmektedir. Küçük veya büyük araçlardan örneğin kamyon gibi büyük araçlardan alınan lastik değişim ücreti farklıdır. Arabanın ve lastiğin durumuna göre ücret değişikliği yaşanabilmektedir. Halkalı bölgesinde yakın lastikçi arayanlar, ekibimize rahatlıkla ulaşabilmektedir. 0 müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken ekibimiz, lastiği patlayan kişilere bir telefon uzaklığındadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonHemen Ara