İkitelli Oto Lastikçi 7/24 – 0551 170 24 81

İkitelli 7/24 Lastikçi 0551 170 24 81

İkitellida 24 saat verdiğimiz oto lastik hizmeti çok talep ve takdir görmektedir. Hizmet ağımız her geçen gün daha fazla geliştiğinden daha fazla kişiye yardımcı olmaktayızdır. 24 saat hizmet veren İkitelli lastikçi hiç kimsenin yolda kalmamasını sağlamaktadır. Özellikle gece hizmeti, yolda lastiği patladığı için kalan kişilerin ilgisini çekmektedir. İkitellida bulunan mobil servisimiz, hemen arabanın bulunduğu yere gelmektedir.

 İkitelli Yol Yardımla Yolda Kalmaya Son

7/24 kesintisiz olarak sunulan İkitelli yol yardım müşteri dostudur. Aşırı yıpranma ve aşınma nedeni ile patlayan lastikler, kısa sürede değiştirilmektedir. Lastiklerin patlaması gibi bir durum ile karşılaşıldığında, en yakın ekip o bölgeye yönlendirilmektedir. Araç markasının hiçbir önemi olmamakta, her marka lastik değiştirme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Lastik probleminin çabuk ve ekonomik bir şekilde çözülmesini isteyenler, İkitelli oto lastikçi ile çözüme kavuşmaktadır. Herhangi bir üyelik veya abonelik ücreti talep edilmemekte, sadece değiştirilen lastiğin ücreti ödenmektedir. En güvenilir ve yenilikçi hizmete kavuşanlar, lastiklerinin değişimi tamamlandıktan sonra yola devam edebilmektedir.

 İkitelli Yol Yardım Ücretleri

Saat ve mekân fark etmeksizin verilen İkitelli 7/24 açık lastikçi hizmeti, insanların zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Lastiği patladığı için yolda kalan her müşteri hedef kitlemizdir ve hedef kitlenin aldıkları hizmetten memnun kalması amaçlanmaktadır. Lastiği patlayan kişi nerede ve saat kaç olursa olsun, mağduriyetin giderilmesi için gerekli yönlendirme yapılmaktadır.

Lastiklerin tamir edilmesi veya değiştirilmesi için bütün ekipmanlara sahip olan ekibimiz, kısa sürede lastik problemini çözmektedir. Küçük veya kamyon gibi büyük araçlardan alınan lastik değişim ücreti farklıdır. Arabanın ve lastiğin durumuna göre ücret değişikliği yaşanabilmektedir. İkitelli bölgesinde yakın lastikçi arayanlar, ekibimize rahatlıkla ulaşabilmektedir. 0 müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken ekibimiz, lastiği patlayan kişilere bir telefon uzaklığındadır.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonHemen Ara