İstoç Oto Lastikçi 7/24

İstoç Lastik Tamiri – 0551 170 24 81

Herhangi bir nedenden dolayı arıza yapmış olan lastiklerin acilen yenilenmesi gerekmektedir. Müşterilerin isteklerini yerine getiren firmalarla çalışmak isteyen araç sahipleri bu yönde tercih yapmaktadır.

İstoç Lastikçi 7/24

İstoç ve civarında araç lastikleri zarar gören kişilerin uğrak noktası oto lastikçiler olmaktadır. Araç sahiplerinin lastik tamircilerinden istediği hizmetler; hızlı bir şekilde olay yerine gelerek kendisini bu olumsuz durumdan en kısa sürede kurtarmasıdır. Çünkü araç sahipleri önemli bir yere yetişmek zorunda olabilirler. Bunu gözeten firmamız, sizlere en kısa sürede hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu yolda kaliteden de ödün vermeyen İstoç Lastikçi 7/24 servisimiz en yeni teknolojik yöntemleri kullanarak lastiklerinizi eskisinden daha yeni görünümlerine kavuşturmaktadır.

İstoç  Lastik Yol Yardım

Lastikleriniz İstoç ve civarındaki yerlerde arızalanmışsa endişelenmeniz için hiçbir neden bulunmamaktadır. Bir telefonunuzla hizmetinize hazır olan yol araçlarımız sizin yanınıza en kısa sürede ulaşmakta ve lastiklerinizin tamirini yapmaktadır. İster şahsi aracınız, isterse de şirket araçlarınızın lastikleri arıza yapmış olsun onların tamiri en kısa zamanda yapılır.
Her türlü kara aracına hizmet vermeyi ilke edinmiş olan İstoç Lastik Yol Yardım mobil oto servisimizin ellerinde lastikleriniz yepyeni görünümlerine kavuşacaktır. Pikaplardan traktöre, otobüsten, kepçeye kadar her türlü aracın lastik işlerini  mobil ekibimize emanet edebilirsiniz.

İstoç 7/24 Lastikçi

Birçok firma hafta sonları hizmet vermemekte, müşterilerinin çağrılarına ancak hafta başı cevap vermektedir. Hâlbuki insanların her zaman yolda kalma olasılıklarını göz önünde bulundurmak gerekir. Bu çağrılara hafta içi, hafta sonu demeden cevap veren İstoç 7/24 Lastikçi servisimiz 24 saat hizmet vermektedir. İstoç ve civarında her saat bizi arayarak lastiklerinizin tamirini güvenle yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonHemen Ara