Kabataş Oto Lastikçi 7/24 – 0551 170 24 81

Kabataş Oto Lastikçi – 0551 170 24 81

Aracın yolda kalması, birçok araç sahibi tarafından yaşanılabilen can sıkıcı bir durumdur. Kar gibi nedenlerle araç tekerleklerinin zarar görmesi durumunda en usta şoförler bile çaresiz kalabiliyor. Hele bir de yedek lastiği olmayan vatandaşlar bu durumdan kurtulmak için çare aramaya kalkışıyor.

 Kabataş Oto Lastikçi

Kabataş ve çevresinde bulunan araç sahiplerinin tekerlek arızaları ekibimiz tarafından en kısa sürede giderilmektedir. Yolda kalmalarda en sık yaşanılan problem olarak göze çarpan lastiklerin inmesi gibi problemler, yılların ustası olan lastikçilerimiz ile yeni görünümlere kavuşuyor. Gerek olması halinde de değiştirme işlemi yapan firmamız mümkün olan en kısa sürede yanınıza gelmeye ve sizi bu durumdan kurtarmaya gayret ediyor.

 Kabataş En Yakın Lastikçi

Eğer Kabataş ve çevresinde yolda tekerleklerinizin zarar görmesi durumunda yolda kaldıysanız bizi aramaktan çekinmeyin. Yolda kaldığınızda çevrede lastikler gözükmüyorsa bizi arayabilir, en kısa sürede size hizmet edeceğimizden emin olabilirsiniz. Son moda tekniklerle yapmış olduğumuz lastik tamir işlemlerimiz en kısa sürede yapılarak size yola devam etme imkânı da sunuyoruz. Sizlerin her an her yere hızlı yetişmeniz gerektiğini bilen firmamız, bunu göz önünde bulundurarak sizi bulunduğunuz durumdan en yakın zamanda kurtarıyor.

  Kabataş 7/24 Açık Lastikçi

Yolda kalanların en fazla sıkıntı çektiği konulardan biri de her an açık oto lastikçi bulamamaktır. Diğer lastikçilerin aksine sizlere cumartesi pazar demeden hizmetini sürdüren usta lastikçilerimiz, sizlerin her an yolda kalabileceğini hesaba katıyor. Lastiklerin ne zaman bozulacağı hiçbir zaman bilinememektedir. Hafta sonu da olsa bozulan lastikler için bizi arayabilir, 7/24 olan lastik hizmetlerimizden en kısa sürede yararlanabilirsiniz.

 Kabataş Lastikçi

Lastik kaynaklı bir sorundan yolda kaldıysanız ve çevrede lastikçi bulamadıysanız, bizi arayabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Çağrı geldiği anda uzman ekibimizi taşıyan oto lastik aracımız hizmetinize girecektir. İstanbul’un güzel ilçesi olan Kabataş’nda yolda kalmanız durumunda hemen hemen her aracın lastik tamirini sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. İster lastik tamiri yaptırın, isterse de lastik alımı yapın. Biz oto lastik aracımızla hafta içi hafta sonu, gece gündüz demeden 7/24 hizmetinizde olmayı her daim sürdüreceğiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonHemen Ara